• Reduziert
Zoom In

PÓŁKA EKSPOZYTOR NA LAKIERY B9S

499,38 PLN
299,63 PLN 40% sparen

Dostawa na wszystkie półki jest gratis. Za dostarczenie ich przez kuriera nie zapłacisz zupełnie nic!


Półka ekspozytor świetnie podkreślająca powagę i role lakierów hybrydowych. Świetnie sprawdzi się zarówno w profesjonalnych salonach jak i domowym zaciszu prawdziwej pasjonatki hybrydowego manicure.

Menge
Dostępny

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, a jednocześnie jest bardzo estetyczny i łatwo zadbać o jego czystość.

Wymiary prezentowanej półki ekspozytora to:

  • szerokość 156,5 cm
  • wysokość 98,5 cm
  • głębokość 4,5 cm
  • waga 12,8 kg (ciężar 125,568 N)

Użyteczna głębokość półki to nieco ponad 4 cm.

Dodatkowo przy zakupie dostajesz zestaw montażowy, który jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy zamontować go jak na załączonej instrukcji.

Zastanawiasz się czemu półki nie są wysyłane z przykręconymi zaczepami? Odpowiedź jest bardzo prosta, dajemy Ci możliwość zastosowania mocowania jakie Ci odpowiada, a nie narzucamy gotowego rozwiązania.

Grubość każdej z widocznych deseczek to 1,8 cm

Przestrzeń pomiędzy półeczkami to aż 9 cm, więc lakiery Dream Nails świetnie się na nich zmieszczą i przepięknie będą się prezentować.Pamiętaj, że wymiary dostarczonego produktu mogą delikatnie odbiegać od tych w opisie, aczkolwiek nie będzie to miało żadnego wpływu na walory estetyczne i użytkowe Twojego nowego lakierowego najlepszego przyjaciela.

B14W
 

 

 

PayPal